Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj & Lekë Dedvukaj - N'kam Malësor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

O po lshojn za trojet etnike
Jem ne kthesen o historike
O po knojm kangen o ne te dy
N'kam malsor o per shqiptarie

O bjen kushtrimi o si gjam motit
Me flamur te Kastriotit
Thrret shqiponja jon e lasht
N'kam malsor hej bashkonju bashke

Hej o shqiptar tash njimij vjet
Historia jon o po flet
Hej vjen o kushtrimi o kush asht burr
N'kam malsor o ja sot ja kurr

O dalim para o mij vjecarit
Me flamur e bes shqiptarit
Vec bashkimi o ban fitore
Hej hej n'kam malsor heu per tok arbnore o hej


Ky tekst u dërgua nga Nikoll K

Nikollë Nikprelaj & Lekë Dedvukaj - N'kam Malësor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'kam Malësor".
3. Video është e këngës "N'kam Malësor", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj & Lekë Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0