Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Xhane Xhane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
Xhane xhane ti ne mahalle ty tkam per mall un per ty jetoj kurr ste harroj

2x

E ja ti moj xhane te pres ne mahalla ftyra jote e embel si lulja me halle si dora me kane

2x

Vallzoni ju shokt dhe ju miqt e mi mbushni ngritni gotat plot
me raki per tmir shokt e mi

2x

Eja ti moj xhane te pres ne mahalle ftyra jote e embel si
lulja me halle si dora me kane


Ky tekst u dërgua nga Nizafete

Nikollë Nikprelaj - Xhane Xhane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhane Xhane".
3. Video është e këngës "Xhane Xhane", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0