Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nikollë Nikprelaj - Destan Begu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Destan Begu".
3. Video është e këngës "Destan Begu", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nikollë Nikprelaj - Destan Begu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Hidhe Vallen"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Destan Begu pe kqyr sahatin n'rahovec o e kem konakun
n'rahovec o e kemo konakun
o meu pajtu o me sallaingjakun
saillangjaku ne dihanhane
aman beg o pash jeten tane
aman beg o pash jeten tane
mos me shti o sonte nhapsane
mos me shti me fjeto me kali
jau dhash besen o sun ja fali
o sun ja fali pa i ra pistole
piqem zot o hasmin pa nore
piqem zot n'abdullah agen
qe jau matke burrave shtagen
qe jau matke burrave shtagen
se mem ra se duroj as baben
o sem mem ra se duroj baben
e pe duroj o Abdullah agen


Ky tekst u dërgua nga Nori Lindi Nasi
Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet