Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nikollë Nikprelaj - Mirëmbrëma Zoti Shpis

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirëmbrëma Zoti Shpis".
3. Video është e këngës "Mirëmbrëma Zoti Shpis", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nikollë Nikprelaj - Mirëmbrëma Zoti Shpis  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Kange Dasmash"

Komente

Asnjë Koment

20/03/2010

2010-03-20T01:14:03+00:00Miremroma,miremroma i zoti i shpise,
a ke buke, a ke buke o me na dhan?
simitxhite,simitxhite i coj ne ne kome.
Skam nevoje,skam nevoje per simitxhi
Se m'ka nodh,se m'ka nodh buka ne shpi.

Miremroma,miremroma i zoti i shpise,
a ke mish,a ke mish o me na dhan?
Sa ka deti, sa ka deti uje e rane.
Kasapxhite,kasapxhite i coj ne kame.
O skam nevoje, skam nevoje per kasapxhi,
se m'ka ndodh se m'ka ndodh mishi ne shpi.

Je i mire, je i mire e je zotni,
Na ke qite, na ke qite raki me pi.
Na ke qite,na ke qite raki me pi,
edhe meze,edhe meze ne zini.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet