Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nikollë Nikprelaj - Ani Ani

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Ani".
3. Video është e këngës "Ani Ani", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nikollë Nikprelaj - Ani Ani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Ani, Ani"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00Ani ani ani, ani shko ti tani

ani ani anii.. ani ani ani..

2x: Ani ani ani se ty moj te don zezhkani ani shko ti tani se neser ki me i ra pishmani

Une jam djali hasretit e shum qikat vin mas vetit, si n'Prishtin ashtu n'Tiran ku do jam rahat sme lan, vetem ti qejfin ma prish pa te than per ty jam nish. E ti tash me je hamend e un per ty krejt jam qmend

3x: Ani ani ani se ty moj te don zezhkani ani shko ti tani se neser ki me i ra pishmani

2x: Une nuk jam qfar do djali, dashurin gjithkuj sja fali, ndash me ja ba qefin vetit, merre djalin e hasretit. Vetem ti qejfin ma prish pa te than per ty jam nish. E ti tash me je hamend e un per ty krejt jam qmend

ani ani anii.. ani ani ani..
ani ani anii.. ani ani ani..

2x: Ani ani ani se ty moj te don zezhkani ani shko ti tani se neser ki me i ra pishmani


Ky tekst u dërgua nga Nerxhivanee
Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet