Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nikollë Nikprelaj - Ta Hangsha Zemrën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Hangsha Zemrën".
3. Video është e këngës "Ta Hangsha Zemrën", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nikollë Nikprelaj - Ta Hangsha Zemrën  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Darsma Jonë"

Komente

Asnjë Koment

10/08/2013

2013-08-10T16:42:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ta Hangsha Zemrën" kënduar nga Nikollë Nikprelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nikollë Nikprelaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ardiana Kabashi - Ta Hangsha Zemrën

Ta hangsha zemren
Oh ta hangsha zemren
E at synin si filxhan
Qysh je pa behane
Ma ke trupin si allton

Kjo nat e lumja nat
Po me duket si nje sahat
Kur po luj o shpirt me ty
Tjeter sdu me pa me sy
Kjo nat e lumja nat
Po me duket si nje sahat
Kur po luj o shpirt me ty
Tjeter sdu me pa me sy

Oh ta hangsha buzen
E at faqe sikur moll
Si e vizatume dukesh me belin e holl

Kjo nat e lumja nat
Po me duket si nje sahat
Kur po luj o shpirt me ty
Tjeter sdu me pa me sy
Kjo nat e lumja nat
Po me duket si nje sahat
Kur po luj o shpirt me ty
Tjeter sdu me pa me sy

Kjo nat e lumja nat
Po me duket si nje sahat
Kur po luj o shpirt me ty
Tjeter sdu me pa me sy
Kjo nat e lumja nat
Po me duket si nje sahat
Kur po luj o shpirt me ty
Tjeter sdu me pa me sy

Fadil Kodrolli - Ta Hangsha Zemrën

Oh ta hangsha zemren, e at buzen si qershi.
Si e vizatume, po me dokesh me syt e zi.

Kjo nate e lumja nate, po me duket si ni sahat.
Kur po luj oh shpirt me ty, tjeter sdu me pa me sy.
Kjo nate e lumja nate, po me duket si ni sahat.
Kur po luj oh shpirt me ty, tjeter sdu me pa me sy.

Oh ta hangsha zemren, e at faqen sikur moll.
Si e vizatume, po m'dokesh me bel te holl.

Kjo nate e lumja nate, po me duket si ni sahat.
Kur po luj oh shpirt me ty, tjeter sdu me pa me sy.
Kjo nate e lumja nate, po me duket si ni sahat.
Kur po luj oh shpirt me ty, tjeter sdu me pa me sy.
Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë