Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Fol Shqip Se Je Shqipetar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Cdo behar kur vij per festa per gezime
veshtiresine e gjej ne gjuhen e nenes tim

Shqip te foli nena ,kur erdhe ne jet'
mos e harro gjuhen ku do qe te jesh

Nje fjale po ta them, amanet nga te part'
ta mbash mend perjet', fol SHQIP se je Shqipetar

Ti ke gjuhen tende, kurre mos e harro
gjuhen edhe emnin kurre mos i ndrysho

Sa shume un munduam per nje amanet
mos e harro gjuhen kudo qe te jesh

Nje fjale po ta them, amanet nga te part'
ta mbash mend perjet', fol SHQIP se je Shqipetar

Fol SHQIP, Fol SHQIP, Fol SHQIP se je Shqipetar

Fol SHQIP, Fol SHQIP, Fol SHQIP se je Shqipetar

Nje fjale po ta them, amanet nga te part'
ta mbash mend perjet', fol SHQIP se je Shqipetar


Ky tekst u dërgua nga  Amadeo

Nikollë Nikprelaj - Fol Shqip Se Je Shqipetar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Shqip Se Je Shqipetar".
3. Video është e këngës "Fol Shqip Se Je Shqipetar", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0