Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nikollë Nikprelaj - Ku Je Nane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Nane".
3. Video është e këngës "Ku Je Nane", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nikollë Nikprelaj - Ku Je Nane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Zemren Ma Ke Thy"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015

Komente

Asnjë Koment

01/04/2015

2015-04-01T13:41:08+00:00Dikush me tha ne mergim pse spo shkon nKosove npushim
Nuk kam shku jo qe 1 vjet jo pse sdu por ska kush me pret
Kur e kisha nanen gjallë n'prag te deres gjithë ka dal
Kur ja shihja syt me lot shpija e thatë më dukej plot

Ref:

Ku je nane po du me t'pa
Djali yt n'dy gjunje ka ra
Ku je nane po du met fol
Pa ty s'nisem per Kosove

Dikush me tha ne kurbet shko n'Kosovë e mos rri vet
Nuk jetohet veq me fjalë bashk kur s'mundesh me uçcmall
Kur e kisha nanen gjallë n'prag te deres gjith ka dal
Kur ja shihja syt me lot shpija e thatë me dukej plot

Ref:

Ku je nan po du me t'pa
Djali yt ndy gjunje ka ra
Ku je nane po du me t'fol
Pa ty snisem per Kosove


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet