Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nikollë Nikprelaj - Beqaria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beqaria".
3. Video është e këngës "Beqaria", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nikollë Nikprelaj - Beqaria  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/12/2015

2015-12-08T12:14:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Beqaria" kënduar nga Nikollë Nikprelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nikollë Nikprelaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Albert Zhubi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E ty tka nona quno me kimete
e nuse tbukur quno nona ta ka gjete
pse po ngutesh nan ta lojm pak ma vone
se po u martove ke lidh dur e kome

e iku iku aman beqaria
e te kerkon hesap o gruja te shpia
e iku iku aman beqaria e
te kerkon hesap o gruja te shpia

e mu te shkretin aman qme ka gjete
o si e futa veten ne siklete
e gjat e gjon e pata mennuee
e spata mendjen o me u martue

e iku iku aman beqaria
e te kerkon hesap o gruja te shpia
e iku iku aman beqaria e
te kerkon hesap o gruja te shpiaMë Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë