Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Couca E Uskanës Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O Erdhi Vera
O Djelli Mxen
O Gurbetqari
O mir se Vjen

O Perendimit
O i Thot Baj
O vjene e vjeno
O vjen ne Shpaj

Ref×2O Kerqovere
Ma Bukra Shqiptare
Mat Bukur z'ban Nana
Couca nga Uskana

O as Qik Katuni
As Qik Qyteti
O Dit e Nato
Muzik per Qefi
O Perendimit
O i Thot baj
O vjene e vjeno
O vjen ne Shpaj

Ref×2O Kerqovare
Ma Bukra Shqiptate
Mat Bukur z'ban Nana
Couca nga Uskana

Ref×2O Kerqovare
Ma Bukra Shqiptare
Mat Bukur z'ban Nana
Couca nga Uskana


Ky tekst u dërgua nga Arlind Marku

Nikollë Nikprelaj - Couca E Uskanës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Couca E Uskanës".
3. Video është e këngës "Couca E Uskanës", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0