Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Niku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2006, Anjeza Branka & Niku marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ngadale". Më datë 23 Gusht 2019, Anjeza Branka publikon videoklipin "Wie Vodka", në bashkëpunim me Nikun. Teksti i këngës u shkrua nga Endrit Mumajesi & Niku....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

2die4

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sony NRG

Oran G

Lil Ami

Danny Boy

Bigg V

Kacho

Legjenda

Gjyks

Rron KRZ

Xhema Aka Jemayli

Tags: Niku, 2die4


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet