Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nilsa Hysi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Skrapar 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Nilsa Hysi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vajza e Skraparit, Nilsa, ka ndjekur studimet për informatikë dhe duket se është një përjashtim nga rregulli në familjen e saj, pasi prindërit kryesisht janë të orientuar dhe me profesion në fushën e mjekësisë. Nilsa është një vajzë racionale, pasi edhe vendimin për të studiuar për informatikë e ka marrë, pasi ka studiuar tregun e punës. Nilsa shprehet se nuk do të lerë as informatikën e as muzikën, pavarësisht sesi do të jetë evoluimi i karrierë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Enia

Matilda Mati

Zhorzheta Sota

Olta Kaferi

Deborah Dollapi

Sara Kapo

Klea Kasemi

Albora

Jenny Jonas

Ayssel Kristuli


Tags: Nilsa Hysi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet