Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nilsa Hysi - Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kam kaq kohë
Që më mundon
S’më vijnë fjalët
Nuk kam ajër
As një sekond
S’dua ta shoh
T’më afrohet
Zemra ndalet
Kjo nisi një ditë
Nëntori me shi
Të vetme ishim
Rrugëve asnjë njeri
Më tha se duhet ta di
Nuk je më e atij

Se une nuk jam, nuk dua të jem
Se une nuk jam, sikur të jem

Asaj
Asaj, asaj një ditë unë dua që t’ia fal
Asaj
Asaj, asaj ti them se shpirti s’mund ta mbaj
Ta dij se koha kthehet prap
Kujtim që zemra s’mund ta falë
Një ditë unë do t’i them një fjalë, të fal

Ja ku jam sot
Vite më vonë
Kam ndryshuar
Se kam harruar
E më mundon
Dhe pse kam dikë
Që është me mua
E që e dua
Sa herë që bjen shi
Ma sjell një kujtim
Vetëm atë ditë
Rrugëve asnjë njeri
Pres ndoshta një ditë
Për mua do vijë

Se unë nuk jam, nuk dua të jem
Se unë nuk jam, sikur të jem

Asaj
Asaj, asaj një ditë unë dua që t’ia fal
Asaj
Asaj, asaj ti them se shpirti s’mund ta mbaj
Ta dijë se koha kthehet prap
Kujtim që zemra s’mund ta fale
Një ditë unë do t’i them një fjalë, të falNuk kemi video për këtë këngë.
Nilsa Hysi - Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Nilsa Hysi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0