Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nimon Mushkolaj - Rrushe Rexha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

rrushe rexhja n fund t livadhit
po pisket si zane prej malit
qou bre zeke prej trapazanit
qou bre zeke u qofsh i zi
shume e pushka o mbush per ty
me e vra zeken djal te ri
me ja prish qat bukuri
zeke hajdini i djal sokoli
pak pa deke i fjale e foli
se n qeli maromni vorrin
se n qeli me ma maru
le t vjen rrushja e t kan mbi mu
qaj bre rrushe e qaj me men
emnin tem kur e permen
kah jem kan qoban me dhen
kah jem kan e kah kem shku
hije m hije tuj pushu
m riz me mriz o tuj mrizu


Ky tekst u dërgua nga Bajram Binakaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nimon Mushkolaj - Rrushe Rexha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrushe Rexha".
3. Video është e këngës "Rrushe Rexha", por nuk këndohet nga Nimon Mushkolaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nimon Mushkolaj:


Komente 0