Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nimet Leka - Ti Me Ben Xheloz Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Thelle ne shpirt,
Une jam i prekur kur te shoh,
Me ndonje tjeter, se kuptoj,
Apo ngaqe aq shum te dashuroj.

Me genjen, ndoshta ti mua me genjen,
Kur me the se vec e imja je,
Xhelozia ne mendje po me rremben.

REF:2X[2 Here]
Ti vetem ti me ben xheloz,
Ti vetem ti me ben nervoz,
Ky shpirti im nuk gjen qetesi,
Nga ti dhe vetem ti.

Me kupton,
E besoj se ti me kupton,
Se cfare me rremben cme mundon,
Kur per ty thell ne shpirt nje zjarr me gufon.

Me genjen, ndoshta ti mua me genjen,
Kur me the se vec e imja je,
Xhelozia ne mendje cpo me rremben.

REF:2X [2HERE]
Ti vetem ti me ben xheloz,
Ti vetem ti me ben nervoz,
Ky shpirti im nuk gjen qetesi,
Nga ti dhe vetem ti.

(instrumentale---------)

REF: 3X [ HERE]
Ti vetem ti me ben xheloz,
Ti vetem ti me ben nervoz,
Ky shpirti im nuk gjen qetesi,
Nga ti dhe vetem ti.


Ky tekst u dërgua nga Genta   TeksteALB1Nimet Leka
Publikimi: 03/08/2007


Nimet Leka - Ti Me Ben Xheloz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Ben Xheloz".
3. Video është e këngës "Ti Me Ben Xheloz", por nuk këndohet nga Nimet Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nimet Leka:


Komente 0