A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ninel Conde - Matame


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Me dices que te vas
que las cosas andan mal
que tu camino y el mio no van
que trate de entender
que todo es por mi bien
pero que siempre tendre tu amistad
estupida razon
maldito corazon

Matame de una ves
si no vas a volver a mi
si me voy a quedar sin ti...matame
matame de una ves
si me vas a dejar asi
si no vas a volver a mi...matame

no voy a vencer el frio
cuando ya no estes conmigo
no voy a olvidar las cosas
que aprendi...contigo

me dices que te vas
que las cosas andan mal
que tu camino y el mio no van
que trate de entener
que todo es por mi bien
pero que siempre tendre tu amistad
estupida razon
maldito corazon

matame de una ves
si no vas a volver a mi
si me voy a quedar sin ti...matame
matame de una ves
si me vas a dejar asi
si no vas a volver a mi...matame

no voy a olvidar las cosas que aprendi contigo.!!


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019