A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ninel Conde - Que Seas Muy Feliz


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

que seas muy feliz
estes donde estes carino
no importa que ya no vuelvas jamas conmigo
deseo miamor que sepas tambien que te amo
que no te olvide
que nunca podre te extrano
que seas muy feliz
que encuentres amor mi vida
que nunca miamor
te digan adios un dia
perdoname miamor por todo el tiempo
que te ame y te hice dano
te ame demas que fue mi error que soledad
estoy sin ti te estoy pagando
que seas muy feliz
que seas muy feliz
mientras que yo te sigo amando
yo deseo miamor
que sepas tambien que te amo
que no te olvide
que nunca podre te extrano
perdoname miamor por todo el tiempo
que te ame y te hice dano
te ame demas que fue mi error que soledad
estoy sin ti te estoy pagando
que seas muy feliz
que seas muy feliz
mientras que yo te sigo amando


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019