Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ninel Conde - Su Todo Su Nada

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Su Todo Su Nada".
3. Video është e këngës "Su Todo Su Nada", por nuk këndohet nga Ninel Conde.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ninel Conde - Su Todo Su Nada  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Voy siguiendo las botas de un hombre ranchero
del hombre que quiero
del hombre que es mi amor

voy tirada a la sombra que da su sombrero
el es el veneno que calma mi sed

a su amor yo nunca renunciare
de mi lo que quiera le dare
su amante su amada su todo su nada
de el sere.

a su amor yo nunca renunciare
de mi lo que quiera le dare
su reyna su esclava su todo su nada
de el sere.

ay chikillo...

Voy siguiendo las botas de un hombre ranchero
del hombre que quiero
del hombre que es mi amor

voy de su alma llena de su mano fuerte
bendigo la suerte que el cielo me dio

a su amor yo nunca renuncio no
de lo que quiera sere yo
su reyna su esclava su todo su nada oh

a su amor nunca renunciare
en mi lo que quiera le dare
su amante su amigo su todo su nada
de el sere


Më Shumë Këngë Nga Ninel Conde:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet