Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ninetysix - Intro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


NINETYSIX po vjen sikur raket,
se kur tum çelet goja si turbin juve ju gjek.
Kjo është disell, kjo osht andergrand,
kjo është komercial se kejt senet un i boj.

E ti e bon me grup e unë veç vet,
se une i bashkoj IN THE BEST.
Une jom i pari, e une ju kalli,
për qert sum ha k....i.

Une repovas e ti e ngon me kujdes,
se NINETYSIX është në gjermani,
amo shqipe edhe ni jav po vi.

REF. Asi seni që skeni, asi seni boj për ty,
NINETYSIX kur te repovat zani kerset si kallash,
e do mutave bithët jav gjek.


Ky tekst u dërgua nga Gold Anny


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ninetysix
Publikimi: 19/12/2012


Ninetysix - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Ninetysix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0