Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Nisea Panxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Nisea Panxhi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka jetuar për shumë kohë në Greqi. Muzika është pasioni më i madh i Niseas. Talenti i saj është spikatur në një orë mësimi dhe më pas ajo ka gjetur mbështetjen e shoqërisë dhe mësueses së saj për të nisur rrugën e muzikës. Është angazhuar në disa aktivitete muzikore dhe jo vetëm. Merret shumë me ‘fitness’ dhe i pëlqen kërcimi. Të qenit një këngëtare është një nga prioritetet e Niseas. Në vitin 2018, Nisea Panxhi merr pjesë në Voice Kids Al...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Efi Gjika

Xhemi Leka

Olivja Jaupaj

Uendi Goga

Anjeza Sejdia

Amela Buzi

Alina Jani

Jasmina Dervishi

Klaudia Thartori

Zhaklina Veizaj

Tags: Nisea Panxhi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet