Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nisret Krasniqi - Gzohu Ti O Musliman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ah sa shum i lumtur jam,
mir se erdhe ramazan,x2
lumi ai qe agjeron,
shum gezime perjeton.x2

REF.
Te buzqeshur plot iman
shum te lumtur ne islam
gzohu ti o musliman
na erdh muaj ramazan

Jep lemosh mos u ndal
Lute Zotin qe te fal x2
fal namaz ne xhami
sillu mir me gru e fmi.x2

REF.
Te buzqeshur plot iman
shum te lumtur ne islam
gzohu ti o musliman
na erdh muaj ramazan

Ti o muaj me shum vler
per imanin je pranver x2
je shum pak 30 dit
shpejt kalon e na merzit x2

REF.
Te buzqeshur plot iman
shum te lumtur ne islam
gzohu ti o musliman
na erdh muaj ramazan.


Nisret Krasniqi - Gzohu Ti O Musliman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gzohu Ti O Musliman".
3. Video është e këngës "Gzohu Ti O Musliman", por nuk këndohet nga Nisret Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nisret Krasniqi:


Komente 0