Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nisret Krasniqi - Kush Esht Aj Qe Syt Ti Dha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

zemra mbushet me dashni
sa here emrin ta them ty
ti je ZOTI qe sundon
ti qdo lutje naj pranon

ti je ZOTI qe sundon
ti qdo lutje naj pranon

kush esht aj qe syt ti dha
kush esht aj qe tbo me pa
perveq ti ZOT tjeter ska
La İlahe İllallah 2x

ti na mbrune kete dynaj
veq ty sexhde per me te ra
ja ALLAH ti na udhezo
ne islam ti na forco

ja ALLAH ti na udhezo
ne islam ti na forco

kush esht aj qe syt ti dha
kush esht aj qe tbon me pa
perveq ti ZOT tjeter ska
La ilahe illallah2x

Pejgambere na ke dergu
rrugen tende per me shku
argumente ne Kur'an
me jetu si musliman

argumente ne Kur'an
me jetu si musliman

kush esht aj qe syt ti dha
kush esht aj qe tbon me pa
perveq ti ZOT tjeter ska
La ilahe illallah3x


Ky tekst u dërgua nga alberina pd

Nisret Krasniqi - Kush Esht Aj Qe Syt Ti Dha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Esht Aj Qe Syt Ti Dha".
3. Video është e këngës "Kush Esht Aj Qe Syt Ti Dha", por nuk këndohet nga Nisret Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nisret Krasniqi:


Komente 0