Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nisret Krasniqi - Emri Yt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa herë kur dëgjoj ezan
Zemrën time ma këndell
Aty emri yt
Shkëlqen si një diell
I lavdëruar n’tokë
I lavdëruar n’qiell

Allahume sali ve selim we barik alejh
Allahume sali we selim ve barik alejh
Allahume sali alejh Allahume sali alejh
Allahume sali alejh Allahume sali alejh

O i dërguar me bekim
Je melhem për shpirtin tim
Je si uji n’verë
Për pemën e thatë
Se ç’më ngjallet zemra
Kur t’qoj salavat

Sal-lAllahu ala Muhammed
Sal-lAllahu alejhi ve sel-lem
Sal-lAllahu ala Muhammed
Sal-lAllahu alejhi ve sel-lem
Nisret Krasniqi
Publikimi: 26/02/2022
Teksti: Adem Ramadani
Video Produksioni: BUG Production
Mix & Mastering: Ahmed Mahrous
Arangmentes: Eng. Amr Akkad
Back Vocals: M. Bashir & Z. Saif & Z. AbdullaNisret Krasniqi - Emri Yt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emri Yt".
3. Video është e këngës "Emri Yt", por nuk këndohet nga Nisret Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nisret Krasniqi:


Komente 0