Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nissy - Ndjena Krenar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Rap1

Hina n'ket loj Kercova em tha t'mbeshtes,
Bijt e shqipes m'urun sukses,
Per cato ket kong sot e qes,
U kon shoqnia jo vetem shoqnia e ngusht ata,
Qe m'dhan vullnet pjesen e lojes me vazhdu,
Respekt per krejt ata qe prej n'fillim m'urun sukses,
Krejtve m'ni ven se me emra s'muna m'ju pershendet,
Dashni per shqipet qe per mu dashni tregun,
Ma bonet mendjen prej pengesav mos mu tut,
Perkrahja juj m'boni mu ni ma i fort se sa jom,
I kisha shajt hejterat po dej sot s'kum vrejk kerkon,
Pervech fjales suskes tjeter sen s'kom ni,
Ndjena krenar qe per mu keni dashni,

Ref.
E kom parasysh qe s'jom n'vend t'par,
Qiky qe jom un ndjena shum krenar,
E kom 1 qellim qe don me arrit,
Drejt kti qellimi ma keni dhez 1 drit,

Rap2
Si fmi i vogel m'ka pelqy gjithmon muzika,
Young Nissy nuk po thom se tash u rrita,
I kom veq 16 vjet ama un shum u ngrita,
E bona kongen e par dhe morra shum merita,
Kerkon s'e prita njeri mirdita,
Ndjena krenar qe ndrit diqka qita,
Djem apo qika s'ka lidhje gjinia,
Ju du te tonve se mem prit kshtu s'e prita,
Shum u habita per dashnin qe ma dhat,
Dashnin e dyfishoj qe edhe 1 kong prap,
S'du m'ju qujt fansa se jena si vllazni,
S'po duna me rrit menen se me ju un jom rrit,

Ref.
E kom parasysh qe s'jom n'vend t'par,
Qiky qe jom un ndjena shum krenar,
E kom 1 qellim qe don me arrit,
Drejt kti qellimi ma keni dhez 1 drit,


Ky tekst u dërgua nga PR1NCE


Nuk kemi video për këtë këngë.


Nissy
Publikimi: 17/11/2013


Nissy - Ndjena Krenar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjena Krenar".
3. Video është e këngës "Ndjena Krenar", por nuk këndohet nga Nissy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nissy:


Komente 0