Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nissy - Ma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Hey Ma edi qe shum deshira s'ti plotsova,Ma mfal qe sem hecu shkolla veq ftyra jote shendrrit ne ket bote te erret qe linda edi qe edhe ti mdon urime dita. 2x
Mfal ma se shume here pa dashje te lendova tani vjen jeta e mire se e meritojm na veq per ty kur su nala as nuk u dorzova veq me sjell pare ne shpi rrugve rrezikova
Nissy
Publikimi: 08/03/2019


Nissy - Ma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma".
3. Video është e këngës "Ma", por nuk këndohet nga Nissy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nissy:


Komente 0