Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nissy - Qa Je Tu Menu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Merrna me muzik se mdoket ktu e gjeta,shoq tu ngjat jeta kret reperar kaluan ndillera u bo ni pune e madhe kjo puna e droges un jo se nuk heli drog po ta heki edhe koken (haa) tani une e kam kohen smundeni me mu qato lejeni rolin (wowowo) kta tipa sum dojn sa o ora tash ta heki edhe vi e jam me plot punoj vet i 3ti knej tu hap syt cunat sdin mu nal e pat muhabetin s'bohesh king knej se un jam mbreti
Tash qa je tu menu kur gjinjat jan tu ngu qato qe ti ske dasht me nejt urt ti a je tu kuptu ato qa je tu ngu shqipe 2x
E pres suksesi me ma qu ni sms me ma bo dil se para shpije tpres e fama tum thon mir tpres e per paret i kom bo gati do thes
Nissy
Publikimi: 29/06/2019


Nissy - Qa Je Tu Menu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qa Je Tu Menu".
3. Video është e këngës "Qa Je Tu Menu", por nuk këndohet nga Nissy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nissy:


Komente 0