A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nita Bahtiri - Zemer E Drynosur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2013

2013-06-09T00:00:00

Participating in

Top Fest 10


Ne erresiren boshe
e strukur ne nje qoshe
i mbyll syte e hapi mendjen
po se hapkam dot jo zemren

Neper endrra hyj shkujdesur
kaq shume ndjenja qenkan fshehur
a mos jane varrosur ne mu
s'mund ti besoj askujt
s'mund te them te du...

ref 2x
Kam nevoje per ty
me hap zemren perseri
gjitha plaget mi shero
kete mjegull syve ma largo

Ne dritare t'dhomes sime
drite e diellit rrezellime
po me ty harroja vesin
kishe n'gji gjithe universin

zemres drynin si t'ia heq
sot po ndihem kaq shume keq
ne nje qiell qe s'terron
shpresa fundit po shterron
s'them te du kur zemra s'do.

Ref.2x
Kam nevoje per ty
me hap zemren perseri
gjitha plaget mi shero
kete mjegull syve ma largo

Jo,jo ti se ke me hak
kete zemer lot e gjak
ti qe zemres i jep plage,i jep plage
une do behem zjarr e flake
me krah zogut qiellit Hej!
dashurine une do ta gjej

Ref.2x
Ref.2x
Kam nevoje per ty
me hap zemren perseri
gjitha plaget mi shero
kete mjegull syve ma largo
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019