A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Nita Bllacaku - Ti Ben Krim


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/02/2011

2011-02-23T23:39:06

Participating in

Top Fest 8


Kilometri i fundit me ty,
Ktu po perfundon ajo qe kishim ne te dy
U hargjuan ditet tona, i shpenzuam oret e vona
Nga shum ngjyra u bëmë bardh e zi

Ref.:
Ti ben krim,
Si po merr guxim te provosh cdo shtrat
Kush e kish at fat qe nzemer tpat dhimbje te ket edhe nje nat
Ti ben krim
Seciles endrrat ja ke thyer
E mua mke genjyer, hiq sme ke ushqyer

Kalendari me nuk ndryshon
Parkun ku ne u takuam askush se viziton
Na denoi ligji i jetes dhe inati i asaj tjetres
Eshte kjo jeta qe po na gjykon

Ref.:(2x)
Ti ben krim,
Si po merr guxim te provosh cdo shtrat
Kush e kish at fat qe nzemer tpat dhimbje te ket edhe nje nat
Ti ben krim
Seciles endrrat ja ke thyer
E mua mke genjyer, hiq sme ke ushqyer


Lyrics submited by Curlye


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019