Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nita Latifi - S'du (Feat. Timi Novoberda)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Tim:
Show me love in a filing op
I wana drink in a smoke a lot
Show me love in a filing op
I wana drink in a smoke a lot
in a smoke a lot

Nita:
Un me ty jo me ty
Fjala jote nuk vlen
Kur pot shoh ne sy
Sjena mo dy sjena na dy
E din sa njejt
Ma mir me kry

Nita:
Hej un tash o gabova
Mir u kan me menu pse e bojna
Hej u mashtrum me shkronja
Tash e di ka ndryshu nuk dojna

Rrefreni:
Ca po do nese bojna
Jo nuk tla me bo lojna
Na na dy mir jena kon tash
Ca ca po lyp ti me bo tash

Ca po do nese bojna
Jo nuk tla me bo lojna
Na na dy mir jena kon tash
Ca ca po lyp ti me bo tash


Ky tekst u dërgua nga bNita Latifi
Featuring: Timi Novoberda (Tim)
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/07/2015
Muzika: Bini Diez
Teksti: Timi Novoberda (Tim)
Video Produksioni: BUG Production


Nita Latifi - S'du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'du".
3. Video është e këngës "S'du", por nuk këndohet nga Nita Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nita Latifi:


Komente 0