Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nita Reci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Nita Reci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 2 Dhjetor 2017, Bloody publikon videoklipin "T'kom Jet", në bashkëpunim me Nita Rechi. Më datë 5 Shtator 2019, Adis & Nita Rechi publikojnë videoklipin "Çu Mbush Mali". Më datë 9 Prill 2021, Nita Rechi publikon videoklipin "Larg". Teksti i këngës u shkrua nga Nita Reci. Më datë 10 Korrik 2021, Nita Rechi publikon videoklipin "Bye Bye". Teksti i këngës u shkrua nga Nita Reci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

TikTok

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Nita Reci, Nita Rechi

Komente 0