{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Nita Zeqiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2020, Nita Zeqiri merr pjesë në Vihuela Fest 2020 me këngën "Nenes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0