Më mbaj mend (për 1 muaj)


Niti-Bronx

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Niti-Bronx është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Niti-Bronx eshte nje talent i ri i cili ka lindur dhe jeton ne Mitrovice. Shkoi ne Gjimnazin Frang Bardhi dhe mendohet se eshte antar i grupit T.B.A pasi ka paralajmruar nje bashkepunim me Antarin e T.B.A Buja. Nitti po ashtu ka shume kenge te tjera qe i dedikohen Mitrovices. Nitti njihet si nje Ultras i flakte i Tifozerise Torcida ne Mitrovice, te ciles i kushtoi edhe kengen "Green City". Më datë 28 Nëntor 2014, Niti-Bronx publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Jakaj

Morris

Krayzie Xia

Demush Malaj

Chriss Lekaj

Kol Bardheci

Leka

Kasso

Ajet Sinani

Trim Jakupi

Tags: Niti-Bronx, Niti Bronx, Nit-Bronx, Nit Niti, Nitti, Nitti Bronx


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet