Niti-Bronx

Niti-Bronx Bën Gati “Një Milion Probleme”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-11-2013]
“Një milion probleme” titullohet kënga më e re e reperit te ri nga Mitrovica Nitti Bronx.

Kënga kësaj here prek një teme sociale qe është e ndjeshme ne vendin tonë. Tekstin ka shkruar vet Nitti ndërsa muzikën ka bërë ”Special B” e punuar ne studion ”Tb records” ne Pejë.

"Mendoj qe kënga do te pëlqehet pasi qe në te trajtohen shume probleme me tema sociale qe fatkeqësisht janë shumë te pranishme dhe te hidhura ne vendin tone, këngën kemi përfunduar dhe sot kemi filluar te punojmë për videoklipin shprehet Nitti Bronx për Zëri.Videoklipi do punohet me produksionin Excellent Entertaiment nga Elvir Behrami.

Videoklipi “Një milion probleme” është projekti i pare qe do publikohet me video, ky videoklip do përshtatet me këngën dhe shumica e xhirimeve do jene ne formatin “Bardh e zi” te xhiruara, me një arsyeje te fort qe simbolizon vet temën e këngës me realitetin e hidhur qe është prezentë ne Kosovë.
 (Zëri)

Niti-Bronx Bën Gati “Një Milion Probleme”

  Niti-Bronx - Një Milion Probleme [Teksti dhe Klipi]

Komente 0