A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Niti-Bronx
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Residence:
  • Kosovë 
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  17

Niti-Bronx is a popular singer and songwriter. Niti-Bronx eshte nje talent i ri i cili ka lindur dhe jeton ne Mitrovice. Shkoi ne Gjimnazin Frang Bardhi dhe mendohet se eshte antar i grupit T.B.A pasi ka paralajmruar nje bashkepunim me Antarin e T.B.A Buja. Nitti po ashtu ka shume kenge te tjera qe i dedikohen Mitrovices. Nitti njihet si nje Ultras i flakte i Tifozerise Torcida ne Mitrovice, te ciles i kushtoi edhe kengen "Green City".

Më datë 28 Nëntor 2014, Niti-Bronx publikon videoklipin "Si Minator".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Submissions by:  Lukinjo  

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles

More news about Niti-Bronx »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019