Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niti-Bronx - A Besohet N`jet (Feat. A.B.I.A)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A.B.I.A :

Per ty bona shum u ardh koha met lon t´qet
i lodhun me krejt po mas pakti me jet
jon 2 rrug prej asaj edhe 1 shkurtes
e kujtimi per ty u zhduk tash u bo harress
jeta ska perseritje e jeton qysh e jeton
osht ma e mir se gjdo her kur ty t´doket monoton
me gjys fuqie hin n´mikrofon e ja nis tash me knu
une thom po luj me jet a non stop ajo o tu lu
per mu krejt DIN une per to di shum pak
po pres me ra shi po po perzihet me gjak
ku jon ata qi e majn fen e thojn zoti segizton
nese zoti spo egsitojka kallxom n´qka ti beson
jeni bo sikur hije amo ju vrej kur kaloni
marre osht per juve spe dini n`jet qa po donii
une jom tu sill amo sdi ku jom tu shku
jetoj per allahun per ata qi jom kriju

.....


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 05/10/2009


Më Shumë Këngë Nga Niti-Bronx:


Komente 0


Niti-Bronx - A Besohet N`jet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Besohet N`jet".
3. Video është e këngës "A Besohet N`jet", por nuk këndohet nga Niti-Bronx.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.