Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nitinjo - Athu Pse (Feat. Mc 01)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ku jon fjalt qe i the,
ku jon premtimet qe i dhe...
Pse ike. e vet më le...
pse a thu pseeee...
X2

besoj ndashni per qata sun po hjek dor,
e qoj kryt nalt i shoh nja mi nja akrepat n'or...
jeta po mjep shpresa, po shpresat pom shuhen...
pse gjith kto pengesa per dy njerz qe duhen
i vetmi qyky migrofon qe pom kupton
e spom kundershtron per asni sen qe pe thomm...
kush kon pe lendon ajo po shihet e kush kon ma shum don ajo po dihet...
sun po gjaj qetsim faj nkit rast so jetim
faj o te ti kta mir e din...
pres mu ba mir, po kjo veq prej teje varet...
zot a ki per mu mshir, kur kto dhimt mu m;nalen
po vuj nheshtje, po merzin sun pe mshefi...
kallxo mos mlendo nese s;shkoj per qefi...
sun po heshti e lot sun pi nali...
kudo qe tjesh ti, apet jeten ty ta fali..

ku jon fjalt qe i the,
ku jon premtimet qe i dhe...
Pse ike. e vet më le...
pse a thu pseeee...
X2 x2

ti je kan,edhe hala je pjes e jemja
beso asniher ty nuk t'harron zemra,
te ti mrrin menja, dit edhe nat,
ka edhe plot femna po ti je kan e veqant
si diamant ke shkelqy,kur je kan nkraht e mi
at shkelqim tash e ke hup, pa asni arsy
so merensi, ti e din ma mir
veq ka mu ba von kur ti ki mem thirr.
a nashta tduhet kohe per me zgjidh
a nashta per ty jam veq une nuk ka tir...
maybe baybe , maybe baybe
ka shum pa sqarime mes neve...
perpos teje qdo sen e kom qit posht...
ti mke msu me kuptu dashnija qka osht...
kom arsyje t'forta qe pi thom tona kto sene...
qdo fjal qe po del po del thell prej zemre...

ku jon fjalt qe i the,
ku jon premtimet qe i dhe...
Pse ike. e vet më le...
pse a thu pseeee...
X2 x2
Nitinjo
Publikimi: 25/10/2015


Nitinjo - Athu Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Athu Pse".
3. Video është e këngës "Athu Pse", por nuk këndohet nga Nitinjo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nitinjo:


Komente 0