Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nito & K-Master - Ftoft Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


KA KALU KOH PA TY
AS VETEN MA SJOM TU E NJOFT
E MERITOJ
KET DHIMBJE QE MA KE DHON
TASH DIMRI U KHTY PRAP
UNE SPO MUJ ME T'THON

ULU ZEMRA JEM
NGAT MEJE SE PO NARTH
KALLXOM SA M'DON
PUTHUM E PERQAFOM
NUK PE DI QA KOM
PO DIQKA NUK JOM KA NINA MIR
QATO PUTHEM E SHTRENGOM
MUSHEM DASHURI

E KOM PAS SHUM VESHTIR
MU PAJTU QE SJENA MA
BASHK UNE TI
EDHE PSE FAJ KOM PAS VEQ UN
TASH DIMRI U KTHY PRAP
E UNE SPO MUJ ME T'THON

ULU ZEMRA JEM
NGAT MEJE SE PO NARTH
KALLXOM SA M'DON
PUTHUM E PERQAFOM
NUK PE DI QA KOM
PO DIQKA NUK JOM KA NINA MIR
QATO PUTHEM E SHTRENGOM
MUSHEM DASHURI
Nito & K-Master
Publikimi: 04/02/2022
Muzika: K-Master
Teksti: Nito & K-Master
Produksioni: K-Master
Directed: Onufer & Kushtrim Berisha
Dop: Arbnor Gjinovci
Drone: Fitim Hajdari
Edit: Venis SelmaniNito & K-Master - Ftoft
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ftoft".
3. Video është e këngës "Ftoft", por nuk këndohet nga Nito & K-Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0