Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Njomza Fetahaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Njomza Fetahaj është një shkrimtare. Njomza Fetahaj vijon klasen e 6 ne shkollen "MARTIN CAMAJ". Eshte nxenese e shkelqyer dhe di 3 gjuhe te huaja: Shqip, Anglisht, Spanjollisht nganjehere. Ka shum deshira ne te ardhmen njera nga to eshte edhe poezia. Ka shkruar 2 poezi. Deshera e saj kur te rritet eshte te behet poete ose arkitekte....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Florentina Zukaj

Yllka Kastrati

Aurela Uka

Sara Ibrahimi

Bleona Brahaj

Albana Hajra

Elsa Fetahaj

Diana Sadrija

Rita Kastrati (Poete)

Gresa Rudaku

Tags: Njomza Fetahaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet