Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Hyseni - Jena Motra Kallabllak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live 2013"

Komente

Asnjë Koment

08/07/2013

2013-07-08T21:31:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Motra Kallabllak" kënduar nga Njomza Hyseni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Njomza Hyseni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Halide Piskala - Jena Motra Kallabllak

2here
jena motra kallabllak jena
motra kalllablllak lulije o
o bajrakoj oj ooo lulije

2here
jena kusherina shum jena kusherina shum per ty lulije bojna lum ojoj lulije

2here
jena motra qika plot jena motra qika plot lulije mos qaj me lot oj oo lulije

Vajzat Nga Kosova - Jena Motra Kallabllak

Jena motra kallabllak jena
motra kalllablllak lulije o
o bajrakoj oj ooo lulije

2x
Jena kusherina shum
jena kusherina shum
per ty lulije bojna lum
ojoj lulije

2x
Jena motra qika plot
jena motra qika plot
lulije mos qaj me lot
oj oo lulije

Ardian Limanmera - Jena Motra Kallabllak

jena motra kallabllak 2x oj lulije lum kunat oj oj lulije 2x

jena motra 7 a 8 2x lulija na bon hyzmet oj oj lulije

jena motra tri a katra 2x oj lulije lum kunta oj oj lulije

oj kunata oj kunta rahat ish sa nuk ju pata tona punt vet i kam mri kerkush zonin sme ka ni

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Njomza Hyseni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet