Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Hyseni - Kur Ta Zbresim Lulijen Prej Kerri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Live 2013"

Komente

Asnjë Koment

08/07/2013

2013-07-08T21:30:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Ta Zbresim Lulijen Prej Kerri" kënduar nga Njomza Hyseni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Njomza Hyseni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Njomza Hyseni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet