Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Kallaba - Une Sonte Pi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


une sonte pi
pse sme hiqet malli pse mendoj per ty,pse une hiqet sikur zjarri,pse te enderroj se di.por ne dy azgje sna bashkonte ti si akull une si prush tash un sjam me femra jote ti per mu me sje askush.......................................

ref.
une sonte pi per ty me nuk do te vuj dje isha jotja por sonte une jam e huj,me nuk ja vlen te qaj e te kerkoj une jam e re dhe jeten du ta jetoj...................................................
ku jan netet tona qe i kaluam bashke,ku jan puthjet qe ti fala ku u trete ku je tash por nuk jam me ajo qe isha dhe askujt me sibesoj kur te kem nevoj mir te ndjehem cdo mashkull dot trathtoj,,,,,,,,,,,,,,,,

ref.
une sonte pi per ty me nuk do te vuj dje isha e jotja por sonte un jam e huj,me nuk ja vlen te qaj e te kerkoj une jam e re dhe jeten du ta jetoj.


Ky tekst u dërgua nga Labinoti

Njomza Kallaba - Une Sonte Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Sonte Pi".
3. Video është e këngës "Une Sonte Pi", por nuk këndohet nga Njomza Kallaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Njomza Kallaba:


Komente 0