Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Kallaba - Dy Metra Nen Dhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

I.
Si kapela te grisura mbi koka jeta me marrin po na rrin,cdo mengjes bertima pa cicerrim helmin e fundit sod e perbiva edhe nje hale e kaperdiva pa burrerri

REF..I palove e i hodha dy metra nen dhe me premtime e zhgenjime let vdesin atje rrobat tona te palara u mblodhen me vjet i varrosa krejt dy metra nen dhe.
II.
Kaperceva murine durimit ishte aq i lart rrokaqjell,por ti nuk do te skuqesh as ne diell,si porcelan te cmuar te pata tash e kuptova sa shume e zgjata pa dashuri.

REF..I palove e i hodha dy metra nen dhe me premtime e zhgenjime let vdesin atje rrobat tona te palara u mblodhen me vjet i varrosa krejt dy metra nen dhe.

Se turpi yt qe moti fle edhe me thell se dy metra nen dhe,me gozhda une rugen do ta shtroj se nuk kthehem atje ku je.

Ref..I palove e i hodha dy metra nen dhe me premtime e zhgenjime let vdesin atje rrobat tona te palara u mblodhen me vjet i varrosa krejt dy metra nen dhe.


Ky tekst u dërgua nga Adriatiki


Nuk kemi video për këtë këngë.
Njomza Kallaba - Dy Metra Nen Dhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Metra Nen Dhe".
3. Video është e këngës "Dy Metra Nen Dhe", por nuk këndohet nga Njomza Kallaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Njomza Kallaba:


Komente 0