Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Kallaba - Koza Nostra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


jo me duroj sepse puna jon e pat lotet nuk mundem ti ndal se nuk patem fat
le te jet mes nesh e mos fol as une nuk flas nese dikush pyet pse ti hidhi fjalet pas
o puna jon ka qen per tjeret nuk vlen

ref:2x
llogari mos jep ti
eshte koza nostra
asnje fjale sdo te dal
prape eshte koza nostra
mos i qaj hallet saj
mbetet koza nostra
njeher le t mbetet diqka qe askush se di per ne te dy

nese jemi ndar asnje fjale mos thuaj ti le t mbetet pune e jon e mbyllur me nje dry
le te jet mes nesh e mos fol as une nuk flas nese dikush pyet pse ti hidhi fjalet pas
o puna jon ka qen per tjeret nuk vlen

ref:3x
llogari mos jep ti
eshte koza nostra
asnje fjale sdo te dal
prape eshte koza nostra
mos i qaj hallet saj
mbetet koza nostra
njeher le t mbetet diqka qe askush se di per ne te dy


Ky tekst u dërgua nga  vlera

Njomza Kallaba - Koza Nostra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koza Nostra".
3. Video është e këngës "Koza Nostra", por nuk këndohet nga Njomza Kallaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Njomza Kallaba:


Komente 0