Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Kallaba - Je I Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

I.
u zverdhen gjethet filluan shirat
ky sezon mbaroj,por historia me
perseritet dhe per ty mendoj
ti je i vetmi qe kam besuar si nje perall femije,ne jeten time te kam kerkuar une ty me viteee
ref..

Nje tjeter faqe do me shkruash
mos zhgenje kerkoj fjalet gjej per mua ti nje bot te re,eee
ku zemra ime seshte jetime ku dashuria eshte sublime brenda saj te jemi vetem neeeeeee

II.
Ti je kujtimi i nje romani qe ne mend me ngeli,shikimi yt eshte nje perkedhelje nje dhurat nga djelli,ti je i vetmi qe di te puthesh dhe te dashurosh,ne trupin tim tani ti je futur pergjithmon.

ref..

Nje tjeter faqe do me shkruash
mos zhgenje kerkoj fjalet gjej per mua ti nje bot te re,eee
ku zemra ime seshte jetime ku dashuria eshte sublime brenda saj te jemi vetem neeeeeee.

As vet nuk e di pse te dua as vet nuk e di sa te dua,dicka do ket ndodhur me mua,dicka qe ka lindur per mua je i vetmi ti ska tjeter njeriii.

ref..nje tjeter faqe.....

Ky tekst u dërgua nga AdriatikiRenditja: Top 200
Publikimi: 23/12/2010
Festivali: Kënga Magjike 2010
Muzika: Pirro Çako
Teksti: Pirro Çako
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Më Shumë Këngë Nga Njomza Kallaba:


Komente 0


Njomza Kallaba - Je I Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je I Vetmi".
3. Video është e këngës "Je I Vetmi", por nuk këndohet nga Njomza Kallaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.