Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Kallaba - Flaka Le Ti Del Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  5

I.
Intimat e mija top tem nqytet jan beresa shume u intereson rrugen ua kam zan kureshtar te klasit parethashethemen e verej kur kalojm andej ata skan tjeter pun nuk e din qe une skam ndermend me u nda e nuk muj 5 minuta pa te pa.

REF..Flaka le ta ndez at qe flet jo jo zemer nuk ndahem let se askush nuk e di cka do te thot une me te dashte ty.
II.
Akuzojn ata pa ndal pse te dashuroj realitet nuk pranojn pa ty smund te jetoj ti je djal ideal thashemen e verej kur kaloj andej ata skan tjeter pun nuk e din qe une skam ndermend me u nda e nuk muj 5 minuta pa te pa.
REFF...Flaka le ta ndez at qe flet jo jo zemer nuk ndahem let se askush nuk e di cka do te thot une me te dashte ty.


Ky tekst u dërgua nga Adriatiki

Njomza Kallaba - Flaka Le Ti Del
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flaka Le Ti Del".
3. Video është e këngës "Flaka Le Ti Del", por nuk këndohet nga Njomza Kallaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Njomza Kallaba:


Komente 0