Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Mezini - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ma mir ne fillim ma trego tverteten sesa pergjithmon te ma humbesh jeten.

Prita si ne enderr ti puth buzet tua dhe t`them nga shpirti fjalen te dua.

(Prita si ne enderr ti puth buzet e tua dhe t`them nga shpirti fjalen te dua).

Linda per ty ,per ty do te jetoj
ne zemer mbete dhe smundem t`harrooooj.[x2]

Po me dridhet trupi nga koka e zemra o loqka ime nga shpirti e zemra.Qesht dashuria e kuptova sot kam filluar veren pa pi asnje kot.
(Qesht dashuria e kuptovaa sot kam filluar veren pa pi asnje kooot)

Linda per ty,per ty do te jetoj ne zemer mbete smundem t`harrooooj.[x2]


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*


Nuk kemi video për këtë këngë.
Njomza Mezini - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Njomza Mezini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Njomza Mezini:


Komente 0