Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Njomza Vitia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Njomza Vitia është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Njomza Vitia është nga Prishtina, por është transferuar në Chicago bashkë me familjen e saj. Si shumë talente në muzikë, Njomza bëri hapat e saj të para drejt suksesit në kanalin e saj Youtube, që sot numëron me miliona klikime. E pati fatin të angazhohet në zanatin që aq shumë e do dhe këtë mundësi, vajzës nga Kosova ja ka ofruar tregu amerikan. Për të treguar talentin e saj në muzikë, ajo është duke punuar fuqishëm me producentë të njohur, në m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtareVacation (2018)

Sad For You (2017)

Gold Lion (Mixtape) (2013)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Marigona Jelliqi

Tringa Rexhepi

Festina Mejzini

Suanita

Filloreta Raçi (Fifi)

Nita Latifi

Nazmije Selimi

Vesa Smolica

Shkenda Dubova

Fiorela Sahiti

Tags: Njomza Vitia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet