Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nk - Clubbin'  (Feat. Dajana)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dajana

30/04/2009

2009-04-30T07:58:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Clubbin'" kënduar nga Nk.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nk:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet