Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nk - Jena Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Na".
3. Video është e këngës "Jena Na", por nuk këndohet nga Nk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nk - Jena Na  (Feat. Ary style)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/03/2009

2009-03-07T15:07:32+00:00vers:1 N-Kay

wow hej bejbi tash po shkojm me qit rep qe na po bojm
vet e bojm e vet e knojmm.. konkurenc nuk preferojm
jo qe e kom e jo qe e boj le qat thon se t sakatoj
e kom testin ty t testoj nese se bon vi un t mshoj
un e boj hej me pervoj kogja i ri un jom n ket loj
mirpo faktin un e pranoj qe mat mir kun un spo gjoj
hajde loqko tash t kallxoj qysh une ktu dominoj
n gjdo clab un ka po shkoj outlaw un kejt pi nigoj
e kom arsyen skom nevoj e kom un krahin kado shkoj
mir e din tash ket loj leht e nisa dhe po e maroj
mir e di qe qas boj rnb e hip hop knoj
gjdo repper kapak i mshoj se ma leht se teton e boj
ma leht se teton e boj ma mir se teton e boj
ma i miri jom kur knoj ska si une pot kallxoj
kta e boj se e kom qef qishtu jom se e du vet
qishtu jom ti mos ki dert kshtu e boj se vet jom shef


ref:2

e kem arsyen e e kem nevojen
e kem na krahin e lujm na lojen
e kem repin e kem pervojen
e kem na onen dhe kejt na ngojn hejj

vers:2 ary -style

kur po flas un mir po nina kur po hi po dridhet bina
prej perrendimit na po bina rapp qe se ka as prishtina
hajdi ladys ktu te hina bashk me havera na te pina
so ka tingllon mir kabina nese na aty nuk jina
po mir e bojm na e mir e dina edhe famen e fill mrrina
hajde tash ta kqyrim kujne pi hec marrina
gjdo maje na pe mrrina per ket sen talent po kina
jashtligjor mat mir jem jem mat mir sa her vina

ref:2

e kem arsyen e e kem nevojen
e kem na krahin e lujm na lojen
e kem repin e kem pervojen
e kem na onen dhe kejt na ngojn hejj


Ky tekst u dërgua nga  lonyy
Më Shumë Këngë Nga Nk:


Komente mbi këtë këngë