Më mbaj mend (për 1 muaj)

No I.D.

No I.D.
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Dhjetor 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

No I.D. është këngëtar. Eksperienca e pare ne muzike vjen ne vitin 2010 solo pastaj ne vitin 2011 promovoj kengen "Si Adrenalin" ne bashkepunim dhe filloj te komponoj shum këng tjera profesionale te cilat janë në bashkëpunime dhe solo.
NO ID eshte Pjesë e grupit AB Clicka.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  noidchanel  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0